NOUZOVÉ OTEVÍRÁNÍ
DVEŘÍ NONSTOP.

Tel.: 603 465 425

 • o nás
 • EZS
 • EPS
 • kamery
 • zámky a kování
 • bezpečnostní dveře
 • trezory
 • akce
 • kontakty
 • Kamery

  Kamery, kamerové systémy

  Nabízíme profesionální řešení pro aplikace, jako jsou rodinné domy, obchody a kanceláře, i pro rozsáhlé a náročné aplikace v průmyslu s řádově desítkami kamer.

  Kamerové systémy slouží k monitorování venkovních prostranství i míst uvnitř budov. Systém se může skládat ze statických i otočných kamer a může pracovat ve zcela automatickém režimu nebo být ovládán např. ostrahou objektu. Moderní kamerové systémy umožňují připojení do sítí LAN/WAN. Uživatel s dostatečnými přístupovými právy se může vzdáleně nejen do systému připojit a sledovat obrazy z živých kamer, ale i sledovat záznam, případně celé zařízení vzdáleně ovládat.

  Nabídku na míru Vám bezplatně vypracujeme na základě osobní konzultace a obhlídky objektu.

  Bezpečnostní kamerové systémy

  jedná se o variabilní systémy s mnoha funkcemi a s jakýmikoliv typy kamer (venkovní – vnitřní – skryté – speciální do tmy – vodotěsné kamery apod.) doplněné o citlivé mikrofony, které bezpečně zachytí potřebné události ... Vhodné i pro vzdálenou kontrolu objektu - prostoru, pomocí internetu, telefonní linky. Všechny obrazové i zvukové záznamy se nahrávají na PC, nebo na speciální digitální harddiskové nahrávací zařízení, lze je samozřejmě sledovat i živě. Záznamy lze archivovat a později s nimi pracovat.

  Digitální videorekordér - zařízení pro digitální nahrávání obrazu a zvuku

  tato digitální zařízení umožňují nahrávání obrazu i zvuku z více kamer a mikrofonů místo videa, nebo PC.

  Tyto moderní hardiskové DIGITÁLNÍ VIDEOREKORDÉRY jsou různých provedení a v různých cenách. Svou velikostí odpovídají většinou běžnému malému videu.Používají se všude tam, kde si uživatel nechce instalovat PC pro nahrávání záznamu z kamerových systémů, nebo třeba jen z jedné kamery. Velkou výhodou těchto zařízení je možnost pracovat samostatně a nezávisle na jakémkoliv počítači, nemusí být tedy už nic jiného spuštěno, lze napojit 4 až 16 kamer současně a je zde možnost souběžně nahrávat i prohlížet záznam a v případě dobrého připojení na internet, lze obraz z jednotlivých kamerek živě sledovat ze vzdáleného připojení, nebo si prohlížet i záznamy z minutosti. Jedná se o komfortní systém pro vzdálenou kontrolu jakéhokoliv pracoviště, nebo bytu ... či jiných prostor. Digitální harddiskové videorekordéry pro svoje velké výhody často nahrazují kamerové systémy do počítačů.

  Miniaturní barevná kamera s integrovaným vysílačem a mikrofonem vám umožní monitorovat zájmový prostor na vzdálenost cca 30m v bytové zástavbě. Ideální na hlídání kanceláří, recepcí, čekáren, menších provozoven, atd. Kamerka je vybavena dírkovým mikroobjektivem o průměru 1,5 mm, její tělo je pak hranol 20x20 mm a lze ji tedy instalovat prakticky kamkoliv. Přenos videosignálu je bezdrátový, tedy radiovou cestou. Výstup z přijímače lze jednoduše připojit k běžnému televizoru, videorekordéru, počítači nebo notebooku.

  Kamera je vybavena obvodem pro řízení stability vysílací frekvence. Toto je velmi důležité, protože v praxi nedojde k rozlad'ování přenosu obrazu. Dodávaný přijímač podporuje čtyři vysílací kanály, které jsou pevně nastaveny, jejich volba je prováděna pomocí přepínání páčkového mikropřepínače. Není tedy nutné provádět manuální doladěni, jako tomu bylo u starších frekvenčně nestabilních modelů.
  Elzamo v.o.s.

  U Kasáren 1379 Mladá Boleslav 29301, tel.: 326 721 443, email: elzamo@iol.cz